Aviobiļetes ar kredītu?

Pievienots

Lidaparāti un lidojumi ir viens no populārākajiem un arī drošākajiem pārvietošanās līdzekļiem, un tā tas ir it sevišķi tad, ja tu dodies tālākā ceļojumā un tev vajadzīgs pārvarēt lielus gabalus. Lidmašīnas ļauj cilvēkiem pārvietoties daudz ātrāk nekā tas iespējams ar sauszemes vai ūdens transportu, bet tajā pat laikā lidojumi parasti ir arī dārgāki, jo lidmašīnas patērē lielu degvielas daudzumu. Lai noturētu simtiem tonnu smagos lidaparātus gaisā ir nepieciešami stipri motori, kas patērē lielu degvielas daudzumu.

Dēļ šīm lielajām izmaksām aviobiļešu cenas ir augstas un tās mēdz būt no dažiem desmitiem Eiro līdz pat vairākiem simtiem Eiro un tāpēc Latvieši ar vidējo darba algu nemaz šādas biļetes nevar atļauties. Un tad rodas jautājums: Vai pirkt aviobiļetes ar kredītu ir izdevīgi un vai to vajadzētu darīt?

Vispirms jāapskata kādi kredītu piedāvājumi tad būtu vislabākie un kas spētu nosegt šo biļešu lielo cenu. Protams banku piedāvātie patēriņa kredīti un arī nebanku kredītdevēju kredītlīnijas un patēriņa kredīti ir pietiekami lieli, lai varētu nosegt biļešu cenas. Bet ko darīt tad, ja tev ir negatīva kredītvēsture un šādus lielus kredītus tev nav iespējams saņemt? Tad ir jāņem kredīts ar sliktu kredītvēsturi bez ķīlas, ko tad ir iespējams saņemt no nebanku īstermiņa kredītdevējiem ātro kredītu, sms kredītu vai bezprocentu kredītu veidolā. Šie pakalpojumi būs dārgāki, bet tu vismaz varēsi būt drošs, ka saņem naudu, ko tev vajag priekš šīm biļetēm.

Vai šo kredītu tev vajadzētu ņemt jau būs pavisam cits jautājums un uz to rast pareizu atbildi varēsi tikai tu pats. Ja tu dodies darba meklējumos, tad aviobiļetes iegāde ar kredītu būs labs solis, jo pēc tam tu tik un tā šo naudu atpelnīsi, bet ja tu gribi doties atpūtas braucienā un pat nespēj samaksāt par biļeti tad varbūt, ka tev tomēr būtu šis brauciens jāatliek uz kādu citu dienu vai reizi. Protams arī dodoties darba meklējumos ir jāņem vērā, ka pirmo algu tu nesaņemsi uzreiz, bet gan pēc pirmā nostrādātā mēneša un tāpēc tev būs jāņem lielāks kredits lai tu varētu izdzīvot un nenomirtu badā.

Biļešu pirkšana ar kreditu palīdzību nav nekas nosodāms un katram no mums ir savas motivācijas šādām rīcībām. Bet noteikti ieteikšu tev būt uzmanīgam, un domāt arī par aizdevuma sekām, jo tā neatdošana tev var radīt vēl lielākas problēmas nekā tev tās ir šobrīd. Tāpēc esi uzmanīgs un apejies ar kredītiem atbildīgi ievērojot visas kredītu ņemšanas labās prakses!