Pasaules labākās aviokompānijas

Pievienots

Ceļojumi, izmantojot aviokompānijas, daudziem cilvēkiem vairs nav nekas jauns. Tiek veikti gan atpūtas ceļojumi, izmantojot atvaļinājumus, lai pasauļoties kādā no eksotiskākajām pludmalēm, tāpat daudzi veic arī lidojumus, kas nepieciešami darba dēļ. Līdz ar pieprasījumu vienmēr ir arī piedāvājums, tāpēc mūsdienās pasaulē ir jau ir diezgan daudz aviokompānijas, kas spēj apmierināt klientu dažādo galamērķu vēlmes. Katrai no aviokompānijām ir sava slava – ir tādas, kas atzītas par drošākajām, kā arī tādas, kuras labāk nekad mūžā neizmantot. Pasaules labākās aviokompānijas kā “Qatar Airways”, “Singapore Airlines” un “Cathay Pacific Airways” guvušas šādu nomināciju, pateicoties savu klientu augstajiem novērtējumiem.

Šobrīd par pasaules labāko aviokompāniju tiek atzīta aviokompānija “Qatar Airways”, kas šādu balvu par pasažieru pārvadājumiem saņēmusi jau arī iepriekš – 2011. un 2012. gadā. Aviokompānija savu darbību atsāka jau 1997.gadā un kopš tā laika ir kļuvusi par elitāro aviokompāniju, kas piedāvā saviem klientiem vairāk nekā 140 dažādus galamērķus. Lidojumi notiek uz Eiropu, gan Vidējiem Austrumiem, gan Ziemeļameriku un Dienvidameriku, gan Āfriku, gan Āziju. Katru gadu šī aviokompānija saņem vairākus apbalvojumus, piemēram, šogad vēl papildus šai godalgai saņemtas arī balvas par labāko biznesa klasi, par labāko lidojuma laika izklaidi, tāpat arī balvu par labāko aviokompāniju Vidējos Austrumos un vēl daudzas citas.

Par otro labāko pasaules aviokompāniju atzīta “Singapore Airlines”. Sākotnēji šī aviokompāniju 1950. un 60. gados bija “Malayan Airlines”, taču tad ieguva savu pašreizējo nosaukumu, kas arī guvis plašu slavu un atzinību no klientiem visā pasaulē. Pirmie lidojumi šai lidsabiedrībai bija jau tālajā 1947. gadā, kad tika veikti iknedēļas lidojumi uz Kuala Lumpuru. Arī “Singapore Airlines”saņēmusi šajā gadā jau vairākus novērtējumus gan starptautiskā līmenī, gan dažādu konkrētu valstu topos. Aviokompānija atzīta gan par labāko Āzijas aviokompāniju, gan par aviokompāniju, kurai ir labākā pirmā klase, kā arī saņemti vēl daudzi citi novērtējumi. Protams, atzīšana par otro labāko aviokompāniju pasaulē ir viena no svarīgākajām balvām.

Par pasaules trešo labāko aviokompāniju ir atzīta “Cathay Pacific Airways”, kura ar dibināta jau 1946. gada septembrī. Kā vēsta pati kompānija, tad tās nosaukums izdomāts kāda Manilas viesnīcas bārā. Šī kompānija saņēmusi arī citus nozīmīgus apbalvojumus, piemēram, balva par iecienītāko aviokompāniju, par atraktīvākajiem darbiniekiem, tāpat ir dažādas balvas par labāko apkalpes komandu.

Pirmajām trīs vietām seko arī tādas aviokompānijas kā “Turkish Airlines”, kas atzīta arī par Eiropas labāko aviokompāniju jau vairākus gadus pēc kārtas, “Emirates”, “Etihad Airways”, “All Nippon Airways” un citas.